Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 4+1

Kompletně a vkusně zrekonstruovaná venkovská chalupa k celoročnímu využití je umístěna na dokonale klidném soukromém místě v malé obci Rudoltice nedaleko Vrchotových Janovic, v malebné krajině na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje.

V přízemí obytného domu je samostatná kuchyně, obývací pokoj a prostorná koupelna, v podkroví jsou 3 pokoje a malá koupelna. Hlavní dům obsahuje také sklad a technickou místnost, přístupnou samostatným vchodem zvenku.

Kompletní rekonstrukce stavení proběhla cca před 15 lety. Kromě hlavního domu je zde také garáž s dílnou, posezení u krbu a terasa s bazénem vyhřívaným tepelným čerpadlem. Dům vytápí krbová kamna a elektrický kotel, voda je z vlastní studny, odpady jsou svedeny do septiku.

Obec je obklopena pěknou zvlněnou krajinou s rybníky, lesy a poli, protkanou turistickými i cyklistickými stezkami. Dominantou kraje je zámek s krásným parkem ve Vrchotových Janovicích úzce spjatý s osobností Sidonií Nádhernou. V dojezdové vzdálenosti je sjezdovka Monínec a také Golf & Spa Resort Konopiště. V obci je autobusová zastávka, cesta k veškeré občanské vybavenosti v Benešově trvá necelou půlhodinu. Jízda autem z Prahy zabere okolo 45 minut, tato doba se ještě zkrátí po dokončení dálnice D3.

Užitná plocha 200 m2, zastavěná plocha 680 m2, zahrada 1694 m2, pozemek 2374 m2.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  12 900 000 Kč / 545 685 €
 • Podlahová plocha
  200 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Zastavěná plocha
  680 m²
 • Zahrada
  1 694 m²
 • Pozemek
  2 374 m²
 • Parkování
  Garáž
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43676

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.