Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Nabízíme k pronájmu zrenovovaný zařízený designový byt u parku Letná, situovaný v 5. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem a zachovanými původními prvky, pouhou minutu chůze od Letenského náměstí. Klidná lokalita v bezprostředním sousedství Letenského parku, 15 minut chůze do historického centra, v pěším dosahu parku Stromovka. V blízkém okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, dobré možnosti sportovního vyžití, množství kvalitních restaurací, trendy bister a kaváren, 2 minuty od domu je zastávka tramvaje se spojením ke stanicím metra Hradčanská a Vltavská. Rychlá je také dostupnost na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Byt tvoří obývací pokoj s vestavěnými úložnými prostory, plně vybavená kuchyň v chodbě, ložnice s vestavěnými úložnými prostory, koupelna (vana, toaleta, bidetová sprška) a malá vstupní chodba s úložným prostorem. 

Betonové podlahy, vestavěné úložné prostory na míru, skleněné dveře, centrální vytápění, podlahové topení, pračka se sušičkou, malá myčka, indukční varná deska, kolárna v domě. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  24 000 Kč / 985 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4.300 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.
 • Celková plocha
  48 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100340

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.