Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu moderní zařízený byt s balkonem ve 3. patře nedávno postaveného bytového komplexu s upraveným vnitroblokem s vodními prvky a dětským hřištěm. Budova se nachází v klidné rezidenční lokalitě na okraji přírodní rezervace Vidoule, v sousedství lesoparku Cibulka. V rychlém dosahu komplexu se nachází stanice metra Jinonice, dobře dostupné je také obchodní centrum Nový Smíchov / Anděl a Německé gymnázium. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Interiér garsoniéry tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním pultem a přístupem na zasklený balkon orientovaný do vnitrobloku, příčkou oddělená ložnicová část, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a otevřená vstupní chodba s velkými vestavěnými skříněmi.

Dubové podlahy zn. Kährs, dlažba, dřevěná podlaha na balkoně, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, pračka se sušičkou, kuchyň Hanák, indukční varná deska, rozkládací pohovka, smart TV, sklep, bezpečnostní kamery v budově. K dispozici od března 2023.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na domovní služby 2.400 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha
  33 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  37 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  100894

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.