Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu slunný, částečně zařízený byt, situovaný v 1. patře budovy, která je součástí rezidence Václavka s recepcí v klidné čtvrti v Praze 9 na Proseku, v těsné blízkosti náměstí s parkovou úpravou. Lokalita v blízkosti lesoparku s přírodní památkou Prosecké skály, s autobusovými spoji k metru na trasách B a C, v pěším dosahu stanic metra Prosek a Střížkov (10-15 min.). V blízkém dosahu je k dispozici plná občanská vybavenost, např. obchodní centra Prosek a Letňany, sportcentrum Duo s bazénem a bowlingem, poliklinika Prosek, nemocnice Bulovka, bobová dráha a Lanové centrum ad.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s vestavěným patrem na spaní a velkou vybavenou šatnou, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnou skříní. 

Dřevěné jasanové parkety, dlažba, vysoké stropy (3,85 m), křišťálové lustry Preciosa, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, myčka, výtah. 

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  20 000 Kč / 821 €
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 5500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  66 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  101779
 • K dispozici od
  Ihned

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.