Informace

Byt, 4+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný nezařízený byt ve 2. patře udržovaného secesního bytového domu s výtahem a velkým zeleným vnitroblokem s posezením a grilovacím altánem. Budova stojí v blízkosti nábřeží Vltavy, pár kroků od stanice metra Palackého (Karlovo) náměstí a zastávek tramvají. Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém v okolí, v rychlém dosahu je také Francouzské lyceum.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, dvě ložnice, průchozí pracovna / ložnice s vestavěnými skříněmi, dále koupelna s vanou, samostatná toaleta, technická komora, samostatná toaleta s bidetovou sprškou a centrální vstupní hala. 

Parkety, dlažba, mramorový obklad v koupelně, vysoké stropy, množství vestavěného nábytku a úložných prostor, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Rezervováno
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby a spotřebu vody: 2500 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102916

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.