Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Částečně zařízený rekonstruovaný byt s balkonem ve 3. nadzemním podlaží zatepleného bytového domu s výtahem, společnou zahradou a podzemním parkováním, v dynamicky se rozvíjející části Prahy 7 – Holešovice. Pár min. od tramvajové zastávky, 5 minut ke stanici metra Vltavská. Rychlá dostupnost do centra, v blízkém dosahu plné občanské vybavenosti.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelnou a balkonem, plně vybavená kuchyň, 2 samostatné ložnice, koupelna s vířivou vanou a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Výhled do upravené zahrady, parkety, koberce, bezpečnostní dveře, žaluzie, pračka, myčka, TV, kamerový systém. Možnost pronájmu garážového stání za 2000 Kč měsíčně. Záloha na společné domovní služby, vodu, vytápění, elektřina a internet 8000 Kč měsíčně. K dispozici od září 2022.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  73 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  Garážové stání k dispozici.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  26515

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.