Informace

Byt, 4+kk

Nezařízený byt s lodžií s výhledem do upravené zeleně a možností pronájmu garážového stání se nachází ve 4. patře a je součástí moderního rezidenčního komplexu Porta Karolina stojícího v oblíbené živoucí čtvrti Karlín na postupně revitalizovaném Rohanském ostrově. V pohodlném dosahu centra metrem, tramvají, ale i pěšky, na kole či na skútru, v blízkosti bister, kaváren a restaurací, supermarketů, škol všech stupňů, Fora Karlín a upravených parků, přímo u cyklostezky a přívozu do Holešovic.

Praktická dispozice bytu se skládá z obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem a s lodžií, hlavní ložnice, dalších dvou menších ložnic, koupelny s vanou a dvěma umyvadly, samostatné toalety, prostorné vstupní chodby a komory s pračkou a sušičkou.

Dřevěné podlahy, velkoformátová okna, zábradlí lodžie i oken z tvrzeného skla, myčka, centrální vytápění, sklep, možnost pronájmu garážového stání za 1.500 Kč/měs. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 5.200 Kč/měs., elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Lodžie
  9 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  Garážové stání za příplatek.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  39648
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.