Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Prostorný byt na nábřeží Vltavy. Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt se 2 balkony, situovaný ve 3. patře krásně zrenovovaného secesního domu s výtahem a majestátními vstupními prostory. Budova stojí v prestižní lokalitě na Smíchově přímo na nábřeží Vltavy, s rychlými tramvajovými spoji do centra, v pěším dosahu komerčního a zábavního centra Nový Smíchov a stanice metra Anděl.

Interiér tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou a 2 ložnice s balkonem. V bytě je dále koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, komora, samostatná toaleta a vstupní hala. Jeden z balkonů skýtá výhled na Vltavu a Emauzský klášter.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, dřevěné parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, vstup do budovy na čip. Možnost pronájmu garážového stání ve vedlejší ulici za dodatečný poplatek. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 750 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  95 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  99 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v garáži v protějším domě.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39993

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.