Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Nabízíme zařízený světlý byt po zdařilé rekonstrukci ve 2. patře dobře udržovaného historického bytového domu bez výtahu. Budova stojí v noblesní čtvrti Vinohrady přímo u parku, v lokalitě s kompletní infrastrukturou, službami na vysoké úrovni, množstvím zeleně i významných architektonických děl. Místo zpříjemňuje několik parků, nejblíže jsou Bezručovy sady s dětským hřištěm a venkovní posilovnou, vedle sady Bratří Čapků, daleko není ani do romantických Havlíčkových sadů. Cesta do centra je rychlá díky častým tramvajovým spojům, 3 minuty trvá cesta ke stanici metra Náměstí Míru.

Praktickou dispozici tvoří obývací pokoj průchozí do velké, plně vybavené kuchyně, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Denní část je orientována na jih do ulice, noční klidová část do upraveného zeleného vnitrobloku.

Vysoké stropy, velká okna, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dřevěná špaletová okna s textilními roletami (na jižní straně) a závěsy, elektrické vytápění, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1800 Kč měsíčně pro 2 osoby. Záloha na elektřinu: 2000 Kč měsíčně (převod na nájemce).

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40515

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.