Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt, situovaný ve 3. patře renovovaného bytového domu z r. 1908 bez výtahu. Budova se nachází ve vyhledávané rezidenční lokalitě na Vinohradech pár kroků od zastávky tramvaje a stanice metra na náměstí Jiřího z Poděbrad s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu Riegrových sadů.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice s malou komorou, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba. Byt je orientován do tichého vnitrobloku.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, parkety, dlažba, plynové topení, nová kuchyň, myčka, mikrovlnná trouba, internetové připojení UPC, kamerový systém. Poplatky za společné domovní služby a vodu: 700 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za spotřebu plynu a elektřiny se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  59 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41189

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.