Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený byt s výhledem do okolí v 11. patře nově postaveného bytového domu s výtahem v klidném areálu u řeky Ponávky. Lokalita v blízkosti Hlavního nádraží poskytuje veškerou občanskou vybavenost a služby, snadná je i dostupnost do centra města.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnice s úložnými prostory, dále koupelna se sprchovým koutem a toaletou a předsíň s vestavěnými úložnými prostory.

Linoleum, dlažba, velkoplošná hliníková okna, centrální vytápění, mikrovlnná trouba. Za příplatek možnost parkovacího stání v podzemních garážích. Energie a společné služby jsou již započteny v ceně nájmu.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  23 000 Kč / 971 €
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  41366

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.