Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový byt s malou terasou v přízemí komorní novostavby situované v rezidenční lokalitě s bohatou zelení v poklidné části Strašnic. Tři minuty jízdy autobusem je vzdálena stanice metra linky A Skalka, v jejímž okolí funguje dobrá občanská vybavenost. Za pár minut se lze autobusem dostat i k tramvajové zastávce. V pěším dosahu jsou mateřské školy, nedaleko také několik základních škol a gymnázium. Cesty autem do centra i ven z města usnadňuje blízký nájezd na Jižní spojku.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s vestavěnou skříní, prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou, úložná komora a vstupní hala.

Velkoformátová dlažba, vestavěné skříně, žaluzie, tepelné čerpadlo, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na služby, spotřebu vody, odvoz odpadu, vytápění, elektřinu a údržbu zahrady: 5000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Terasa
  4 m²
 • Celková plocha
  80 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  42780
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.