Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt s velkou terasou a výhledy do dalekého okolí, situovaný v 6. patře novostavby s parkováním. Budova se nachází v klidné rezidenční lokalitě nedaleko přírodní památky Modřanská rokle, poblíž zastávky autobusu se spojením ke stanici metra Kačerov na lince C, v rychlém dosahu plné občanské vybavenosti včetně oblíbeného vietnamského tržiště SAPA. 5 minut chůze od domu je vzdálena mezinárodní škola Prague British International School. 

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 3 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. Terasa je přístupná z chodby, ob. pokoje a jedné ložnice.

Vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm, sklep. V ceně je zahrnuto velké garážové stání a velký uzavíratelný garážový box.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 6500 Kč měsíšně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).
 • Terasa
  81 m²
 • Celková plocha
  100 m²
 • Parkování
  Garážové stání a garážový box.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  43017

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.