Informace

Byt, 1+kk

Loftový mezonetový byt s pěkným výhledem do parku je součástí rezidence stojící u zámku v poklidné obci Škvorec obklopené pěknou krajinou na východním předměstí Prahy. 

Plochu bytu nacházejícího se ve 3. a 4. podlaží tvoří obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna s WC, obytná galerie a zádveří.

Rezidenční projekt byl dokončen v r. 2011. Okna jsou dřevěná s dvojskly, ve vstupní úrovni je keramická dlažba, v patře dřevěné parkety. Vytápění ústřední z domovní plynové kotelny. Obyvatelé mohou využívat společnou kolárnu.

Rezidenční projekt je umístěn na pěkném a klidném místě u centra obce. V blízkosti je prodejna potravin, pošta, restaurace i zastávka autobusu, kterým lze dojet do nedalekých Úval nebo Doubravčic. Cesta autem do Prahy je rychlá a dle aktuálního provozu lze vybrat z několika možných tras. V okolí je několik přírodních parků a hlubokých lesů, které jsou protkané turistickými i cyklistickými stezkami.

Podlahová plocha 46,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100380
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  4 200 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Celková plocha
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.