Informace

Byt, 4+kk

Kompletně a moderně zrekonstruovaný klimatizovaný čtyřpokojový byt ve 2. podlaží cihlové historické budovy nabízí poklidné bydlení v samotném centru Starého Města pár kroků od nábřeží Dunaje.  

Dispozici tvoří předsíň, samostatná zařízená kuchyně s oknem, komora/šatna s oknem, 2 samostatné pokoje, koupelna, samostatná toaleta a obývací pokoj se vstupem na balkon.

Standard obsažený v ceně nemovitosti zahrnuje plastová okna s interiérovými žaluziemi a sítěmi proti hmyzu, klimatizaci, dubové parkety, keramickou dlažbu a obklady na samostatné toaletě, v koupelně a komoře, elektrický kotel, radiátory s termoregulačními hlavicemi, bezpečnostní vstupní dveře, audiovrátného. Zcela nové jsou veškeré stěrky, elektroinstalace, odpady, podlahy, interiérové dveře se zárubněmi.

Budova z r. 1929 má cihlovou konstrukci, 4 nadzemní podlaží, zrekonstruované společné prostory, kočárkárnu, zrekonstruovanou střechu. Parkování v okolí domu pro rezidenty zabezpečuje parkovací politika města.

Bydlení v přímém sousedství OC Eurovea a nábřeží s množstvím zeleně a v pěší dostupnosti historického centra. Tato lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, školy, školky, útulné kavárny, gurmánské restaurace i výbornou infrastrukturu stejně jako možnost venkovního vyžití. Pár metrů od domu jsou zastávky MHD.

Interiér 99 m2, balkon 3 m2, sklep 4,5 m2, podkrovní kóje 7,5 m2. Celková užitná plocha 114 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102146
 • Cena celkem
  11 177 855 Kč / 449 000 €
 • Poplatky za služby
  130 EUR měsíčně
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Balkon
  3 m²
 • Celková plocha
  114 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  12 m²
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.