Informace

Byt, 3+1

Citlivě rekonstruovaný noblesní byt s unikátními dochovanými historickými prvky, jako jsou malované stropy nebo kachlová kamna, jehož atmosféru dotvářejí výhledy do zámeckého parku, je umístěn v 1. patře dobře udržované novorenesanční budovy vystavěné na gotických základech. Místo nabízí bydlení v klidné rezidenční čtvrti v blízkosti zámku nebo nábřeží řeky Labe.

Dispozici bytu s vysokými stropy tvoří vstupní chodba, hlavní koupelna s vanou a toletou. Na centrální halu s půdovkami a kouzelnými výhledy do zeleně navazuje světlý obývací pokoj s funkčními kachlovými kamny. Druhé křídlo sestává z kuchyně s kachlovými kamny a hlavní ložnice, na níž navazuje en-suite koupelna se sprchovým koutem a samostatná šatna. Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, původní repasovaná špaletová okna a dvoukřídlé obložkové dřevěné dveře. Vytápění je řešeno plynovým kotlem.

Okolí vybízí k procházkám a jízdě na kole. Město disponuje plně vybavenou infrastrukturou, v dochozí vzdálenosti se nachází kino, základní škola s gymnáziem, a několik sportovišť, včetně posilovny nebo plaveckého bazénu. Spojení s Prahou zajišťují autobusy, Černý Most se nachází od města pouhých 15 minut po dálnici D10.

Podlahová plocha 137 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102294
 • Cena celkem
  9 900 000 Kč / 401 135 €
 • Poplatky za služby
  7 000 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  137 m²
 • Celková plocha
  137 m²
 • Parkování
  Kryté parkovací stání ve dvoře
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.