Informace

Byt, 2+kk

Klimatizovaný dvoupokojový byt s výhledem na Dunaj v projektu Zuckermandel v Žižkově ulici, přímo pod jižními svahy Hradního vrchu, nabízí příjemné městské bydlení ve vysokém standardu. Exkluzivní lokalita bratislavského podhradí, jen kousek od historického centra. Byt je umístěn ve 2. podlaží novostavby polyfunkčního objektu s výtahem. 

Efektivní dispoziční řešení sestává ze vstupní haly, západně orientovaného obývacího pokoje s jídelní části a kuchyní se vstupem na lodžii, 1 ložnice, koupelny s vanou, WC a vlastním oknem.

Vybavení interiéru zahrnuje vestavěnou šatní skříň, plně zařízenou kuchyni s vestavnými spotřebiči (indukční varná deska, horkovzdušná trouba, chladnička, mraznička, myčka nádobí), pračku v koupelně. Standard bytu dále tvoří dřevěná dubová podlaha, dlažba, sanita, dřevěné dýhované interiérové dveře a bezpečnostní vchodové dveře, okna s hliníkovými rámy a izolačními protihlukovými trojskly. K bytu náleží zděný sklepní prostor (5 m2) a po dohodě je k dispozici 1 stání pro pohodlné zaparkování v podzemní garáži.

Byt je umístěn ve 2. podlaží novostavby polyfunkčního objektu s výtahem. Projekt Zuckermandel je obklopen areálem s udržovanou zelení a monitorovaný bezpečnostními kamerami. Lukrativní adresa vyniká kompletní občanskou vybaveností, výbornou dostupností MHD (tramvaje, autobusy) a dobrým dopravním napojením na dálniční obchvat. Lokalita je na dosah historického centra metropole a v bezprostřední blízkosti se nachází i nábřeží Dunaje, promenády a projekt River park, skvělé k procházkám a sportovnímu či relaxačnímu vyžití.

Podlahová plocha 47 m2, lodžie 4 m2, zděný sklep 5 m2.

Cena bytu je 350 000 eur.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103013
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Lodžie
  5 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.