Informace

Byt, 3+kk

V žádané lokalitě Nového Města nabízíme moderní třípokojový mezonet s terasou s unikátním výhledem na jezero Kuchajda. 

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba s walk-in šatnou, obývací pokoj se vstupem na balkon, kuchyně, druhý pokoj koncipovaný jako otevřený prostor s jídelnou s vestavnými skříněmi a pracovnou, též s přístupem na balkon, dále koupelna s walk-in sprchovým koutem a WC. V patře se nachází klimatizovaná ložnice s otevřenou koupelnou se solitérní vanou a samostatná toaleta. Z ložnice vede vstup na prostornou střešní terasu s posezením s panoramatickým výhledem na Kolibu a jezero Kuchajda.

Byt prošel proměnou v každém detailu dle návrhu architektonického studia. Kvalitní standard vybavení zahrnuje dřevěné parkety, podlahové vytápění, bezpečnostní protipožární dveře Sherlock, alarm, videotelefon, velkoplošnou gresovou dlažbu, vnější elektrické hliníkové žaluzie, baterie Tres, sanitu Duravit a vlastní plynový kotel Viessmann. Výhodou je parkování, které je možné v privátním dvoře.

Umístění samotného domu je ve výborné lokalitě, která nabízí veškeré služby dostupné i přímo přes ulici v obchodním centru Vivo (OC Polus). Volnočasové aktivity zastřešuje nedaleký plavecký bazén, wellness na Pasienkách či jezero Kuchajda. Perfektní je i blízkost zastávek MHD včetně tramvajové trati vedoucí přímo do historického centra města.

Podlahová plocha 85,9 m2, terasa 43 m2, balkon 3,5 m2

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103372
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  86 m²
 • Terasa
  43 m²
 • Balkon
  4 m²
 • Celková plocha
  132 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.