Informace

Byt, 3+kk

Novostavba prostorného nadstandardního bytu s terasou, krásnými výhledy a parkovacím stáním je součástí rezidence Litava zasazené do klidného zeleného místa Slavkova u Brna. Město leží v nádherné krajině a má výborné spojení s moravskou metropolí. 

Dispoziční uspořádání bytu ve 3. podlaží nabízí obývací pokoj s kuchyní a terasou, ložnici se šatnou a velkou en-suite koupelnou, centrální koupelnu, prostornou vstupní halu, samostatnou toaletu, malý pokoj (původní šatna) a místnost využitelnou jako pracovna (bez okna, osvětlenou světlíkem). 

Rezidence byla dokončena v r. 2023. Podlaha je plovoucí Quick-Step v dekoru písečného dubu, okna plastová s trojskly a přípravou na předokenní žaluzie, vstupní dveře jsou bezpečnostní, interiérové dveře nadstandardní (včetně posuvných do pouzder). Kuchyně značky Hanák je vybavena kamennou deskou Technistone, indukční varnou deskou s integrovaným odtahem a dalšími vestavnými spotřebiči Siemens. V koupelnách jsou podomítkové baterie RainSelect, hlavová sprcha Hansgrohe Rainfinity, sanita Villeroy & Boch a umyvadlové baterie Hansgrohe Talis. Baterie jsou z kartáčovaného černého chromu, v obou koupelnách jsou černé topné žebříky Sorano a Rosendal, hlavní koupelna má navíc vyhřívanou podlahu. V bytě je příprava na klimatizaci. Součástí nabídky je projekt na designové dokončení interiéru od studia ATAK. Vytápění je řešeno centrálně, v domě je výtah a kamerový systém střežící společné prostory. Kupní cena zahrnuje kryté široké parkovací stání i sklepní kóji

Pěkné místo se nachází v těsné blízkosti rybníka, blízko minipivovaru s vyhlášenou restaurací, přímo od domu je možné se napojit na cyklostezku. Město s pěkným historickým jádrem a upraveným zámeckým parkem poskytuje veškerou potřebnou infrastrukturu včetně vynikajícího spojení s Brnem autobusy i vlaky. Autem lze snadno najet na dálnici D1. K výhodám patří také půvabné okolí, blízko je na jižní Moravu, Hanou i do slovenských Bílých Karpat

Podlahová plocha 118,7 m2, terasa 14,2 m2, sklep 2,6 m2

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104836
 • Cena celkem
  13 000 000 Kč / 522 403 €
 • Podlahová plocha *
  119 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  133 m²
 • Parkování
  Kryté široké parkovací stání
 • Sklep
  3 m²
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.