Informace

Byt, 3+1

Nadstandardní třípokojový byt s balkonem a výhledem na město je umístěn v novostavbě Belaria na Kolibě ve Svatovavřinecké ulici.

Dispozice se skládá z obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem se vstupem na balkon, ložnice taktéž s přístupem na balkon, druhé ložnice, předsíně, samostatné toalety (s umyvadlem) a komfortní koupelny vybavené kvalitní sanitou Laufen a prostornou walk-in sprchou.

Vybavení zahrnuje plastová okna, plovoucí podlahy, kuchyňskou linku se zabudovanými spotřebiči značky Bosch (elektrická a mikrovlnná trouba, sklokeramická elektrická varná deska) a alarm. K bytu přísluší velký zděný sklep, k bytu je možné přikoupit parkovací místo v garáži v domě.

Lokalita Koliba je lukrativní zejména díky své poloze s jedinečným výhledem na centrum Bratislavy. Okolí nabízí mnoho možností pro cykloturistiku, letní i zimní sporty či procházky po rozlehlých loukách a lesích kolibské přírody. Dobrá dostupnost MHD, autem trvá cesta do centra jen 7 minut, do Račianské a Šancové ulice pouhé 3 minuty.

Interiér 76 m2, balkon 5 m2, sklep 6 m2.

Cena bytu 235 000 eur, parkovací stání v garáži domu 18 000 eur.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34257
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  87 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.