Informace

Byt, 5+kk

Mimořádně zajímavý čtyřpokojový penthouse obklopený prostornou terasou s panoramatickým výhledem na široké okolí Bratislavy a les je jediným v novostavbě nacházející se ve čtvrti Rača, v části Krasňany.

Dispozici tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s walk-in šatnou a en-suite koupelnou (s walk-in sprchovým koutem, vanou, toaletou a bidetem), druhá ložnice opět s en-suite koupelnou (se sprchovým koutem a toaletou) a třetí ložnice se šatnou. V bytě se dále nachází fitness místnost, parní sauna, sprcha, samostatná toaleta s umyvadlem a komora. Při vstupu do bytu je umístěna šatna. Všechny pokoje mají vstup na terasu, která nabízí nádherný výhled na lesy v okolí Bratislavy. Část terasy je upravena jako zimní zahrada.

Vybavení bytu zahrnuje vnější hliníkové elektrické žaluzie, dřevěné podlahy, klimatizaci v každém pokoji, podlahové vytápění, žulové parapety, designový koupelnový nábytek a baterie značky Keuco, kuchyňské spotřebiče Miele a tapety. K bytu přísluší 3 parkovací stání v garáži. Velkou výhodou je, že byt nemá přímých sousedů, jde o jediný střešní byt v daném vchodu.

V blízkosti je možné se snadno napojit na turistické a cyklistické trasy Malých Karpat, které jsou ideální pro milovníky aktivního relaxu. V této nové části města se nacházejí potraviny, přímo před domem je dětské hřiště, mateřská škola v bezprostřední blízkosti. Místo má výborný přístup do centra města (10 minut autem), v pěší dostupnosti jsou také zastávky MHD.

Interiér 200 m2, terasa 199 m2, sklep 4 m2.

Cena bytu je 749 000 EUR

Cena tří parkovacích stání v podzemní garáži spolu za 25 000 EUR

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34359
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  200 m²
 • Terasa
  195 m²
 • Celková plocha
  395 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.