Informace

Byt, 3+1

Moderní bydlení v oblíbené lokalitě nedaleko Račianského a Trnavského mýta poskytuje tento střešní byt 3+kk s jihozápadně orientovanou terasou podél celého bytu s příjemným výhledem na Kolibu a okolní park, nacházející se v novostavbě Urban Residence.

DIspozice se skládá z hlavní ložnice, pokoje, obývacího pokoje spojené s kuchyňským koutem, koupelny s vanou a toaletou, samostatné toalety a šatny. Výstup na terasu je možný z každého pokoje.

Standard tvoří bezpečnostní dveře Sherlock, laminátové podlahy, vestavěné skříně na chodbě a v hlavní ložnici, videovrátný. Kuchyň je kompletně vybavena včetně spotřebičů značky Siemens. Výhodou bytu jsou vlastní měřiče topení. K bytu přísluší sklepní kóje i parkovací místo v garáži přímo u výtahu.

Oblíbenou částí vloni zkolaudovaného projektu Urban Residence je zelený park hned za domem i služby umístěné v domě: lékárna, potraviny, pekárna, drogerie, kadeřnictví apod. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, pošta i zastávky MHD, které jsou přímo před rezidencí.

Interiér 74 m2, terasa 27 m2, sklepní kóje 3 m2.

Cena bytu: 299 990 eur

Cena parkovacího stání: 20 000 eur

Cena sklepa: 4 000 eur

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35728
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  77 m²
 • Terasa
  27 m²
 • Celková plocha
  104 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.