Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Jihovýchodně orientovaný mezonetový byt 3+kk s výhledem do zeleně se nachází ve 3. NP a 4.NP právě dokončené rezidence, která vznikla citlivou přestavbou historického pavlačového domu v atraktivní lokalitě u Vyšehradu, v ulici na úbočí velkého parku Lumírovy sady a v docházkové vzdálenosti od stanice metra i tramvaje.

Dispoziční řešení nabízí ve vstupní úrovni (ve 3. NP domu) otevřený prostor s obývací, jídelní a kuchyňskou částí, vstupní a schodišťovou chodbu a samostatnou toaletu. Ve vyšší úrovni se nachází dvě neporůchozí ložnice a koupelna (se sprchou a WC).

Ke standardu bude patřit dřevěná podlaha (olejovaný dub) a designové sanitární vybavení, okna jsou dřevěná špaletová. Vstup do bytů bude z elegantních společných prostor.

Lokalita vyniká množstvím zeleně, přímo u domu jsou Lumírovy sady, na ně navazují Vyšehradské sady, blízko se nachází park Na Bělce nebo Folimanka. V okolí fungují kavárny, restaurace, obchody i úřady, kousek od domu je Kongresové centrum, kde lze pronajmout garážové stání. Pár minut chůze vede ke stanici metra linky C Vyšehrad nebo k tramvajové zastávce Ostrčilovo náměstí.

Podlahová plocha 74,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  74 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40060

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.