Informace

Byt, 2+kk

Byt ve 4. podlaží v pěkně zrenovovaného bytového domu na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v ulici lemované vzrostlým stromořadím, nedaleko krásného náměstí Jiřího z Poděbrad. V dosahu veškerých služeb i parků, jen pár minut jízdy MHD od centra.

Současnou dispozici bytu tvoří 2 neprůchozí pokoje, koupelna s WC a vanou, komora a předsíň. Byt je nyní propojen se sousední bytovou jednotkou o velikosti 40,2 m2, kterou též nabízíme k prodeji.

Byt s vysokými stropy je určen ke kompletní rekonstrukci. K jednotce je k dispozici velká sklepní kóje. Historický bytový dům postupně prošel v l. 2008 a 2010–2013 celkovou rekonstrukcí, má nová dřevěná špaletová okna a moderní výtah, upravené společné a sklepní prostory, novou střechu, rozvody (vody, elektřiny, plynu) a vstupní i vchodové dveře.

Nárožní dům stojí v těsné blízkosti Mahlerových sadů, v pěším dosahu parku na Parukářce a náměstí Jiřího z Poděbrad s farmářskými trhy, útulnými kavárnami i bistry. V blízkosti jsou také tenisové kurty nebo sportovní a relaxační centrum s bazénem. Cesta do centra trvá tramvají z blízké zastávky cca 5 minut.

Interiér 40,9 m2, sklepní kóje 4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42066
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  41 m²
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.