Informace

Byt, 3+kk

Nabízíme k prodeji zařízený třípokojový byt situovaný v 5. podlaží historického domu s výtahem v bezprostřední blízkosti uliček a zákoutí Starého Města. Příjemné bydlení ve velkometrážním bytě s výhledem na Hradní vrch s Bratislavským hradem, Dóm sv. Martina a celé Hviezdoslavovo náměstí z ptačí perspektivy, v sousedství velvyslanectví USA a České republiky.

Dispozice se skládá ze západně orientovaného obývacího pokoje, kuchyně s jídelní částí a vstupem do uzavřené zimní zahrady (15 m2) s elektrickým krbem, 2 ložnic, koupelny (vana, sprchový kout), samostatné toalety (s bidetem) a vstupní haly.

Vybavení zahrnuje vestavěnou šatní skříň, plně vybavenou kuchyň se zabudovanými spotřebiči (varná deska, horkovzdušná trouba, gril, lednička, mrazák, myčka nádobí), pračku v koupelně. Standardem je dále laminátová podlaha, dlažba, plastová okna, sanita a audiovrátný. Byt má samostatné vytápění a v případě zájmu pronajímatel v bytě zabezpečí instalaci klimatizace. Možnost rezidenčního parkování v okolí domu – 1 parkovací místo za roční poplatek 39 eur.

Byt se nachází v bezprostřední blízkosti dunajského nábřeží a historické části Bratislavy s nabídkou nejlepších restaurací, kaváren či barů. Plná občanská vybavenost v pěší dostupnosti nebo blízkém okolí, výborná dostupnost MHD (tramvaj, autobus) a dobré dopravní napojení na dálniční obchvat.

Interiér 110 m2, zimní záhrada 15 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42080
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  150 EUR měsíčně
 • Podlahová plocha *
  110 m²
 • Terasa
  15 m²
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkování
  Možnost rezidenčního parkování za 39 eur.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.