Informace

Byt, 2+1

V oblíbené bratislavské části Ružinov v Šalviové ulici nabízíme k prodeji slunný dvoupokojový byt s lodžií v zatepleném domě s výtahem v blízkosti obchodního centra Retro.

Dispozici tvoří obývací pokoj, samostatná kuchyně, malá ložnice, vstupní chodba, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Z kuchyně i obývacího pokoje vede vstup na prostornou zasklenou lodžii. K bytu přísluší sklepní kóje v suterénu domu. Za příplatek 70 eur měsíčně je možné využívat parkovací stání v OC Retro.

Standard vybavení tvoří dřevěné parkety, plastová okna, bezpečnostní vstupní dveře, vlastní měřiče topení. Bytový dům prošel rekonstrukcí: nové stoupačky vody i odpadu, zateplení, výtah, hliníkové vchodové dveře na bezpečnostní čip.

Přímo u domu se nachází mateřská škola, základní i střední škola, úplně nový park s dětským dopravním hřištěm, pískovištěm, outdoorovou posilovnou i multifunkčním hřištěm. OC Retro nabízí saunový svět, sportovní vyžití a množství služeb včetně prodejny potravin a restaurace. Šalviová ulice vede blízko hlavních tahů Ružinova, bezproblémová je tak doprava do všech částí města i na dálnici.

Interiér 43 m2, lodžie 9 m2, sklep 1 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42092
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  110 EUR měsíčně
 • Podlahová plocha *
  44 m²
 • Lodžie
  9 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu ve veřejných garážích
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.