Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Výjimečný třípokojový byt orientovaný do tichého dvora prošel pod dohledem architekta přestavbou s důrazem na detail. Velkometrážní byt je umístěn v lukrativní lokalitě v Zámecké ulici na Starém Městě s kompletní občanskou vybaveností v pěší dostupnosti.

Dispozici tvoří prostorná vstupní hala nad úrovní obývací částí bytu s koupelnou s walk-in sprchovým koutem a toaletou. Interiérové schodiště vede do obývacího pokoje s kompletně vybavenou kuchyní, varným ostrůvkem a jídelní částí, přes chodbu se vstupuje do noční části se dvěma ložnicemi a koupelnou (s vanou a toaletou).

Standard bytu tvoří laminátové podlahy, velkoformátová dlažba v koupelnách, podlahové vytápění v obývacím pokoji, francouzská okna. Pro rezidenty je v Zámecké ulici bezproblémové veřejné parkování.

Poloha bytu v historické uličce centra nabízí výhody bydlení v poklidné části podhradí. V dosahu jsou zastávky MHD, okolí disponuje kompletními službami, v pěší vzdálenosti jsou školky, školy, univerzita, obchody, kavárny, restaurace, divadla a též zdravotnická zařízení. Místo k aktivnímu či pasivnímu odpočinku, nedaleko nábřeží Dunaje s cyklostezkou i s možností klidných procházek v historické části města.

Interiér 156 m2.

Cena 600 000 eur.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  14 187 000 Kč / 600 000 €
 • Celková plocha
  156 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42137

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.