Informace

Byt, 2+1

V historickém centru Bratislavy nabízíme k prodeji dvoupokojový byt s vysokými stropy, orientovaný do tichého dvora. Byt je umístěný v památkově chráněném dvoupatrovém domě. Výhodou je samostatné umístění na poschodí bez sousedů.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a vstupem na soukromou pavlač, ložnice s pracovnou a koupelna s rohovou vanou a toaletou. V obývacím pokoji se nachází mezonetový prostor využitelný na dodatečnou úložnou plochu, popř. na matraci pro hosty.

Standard bytu s vysokými stropy tvoří dřevěné parkety, dřevěná okna i dveře. Součástí zařízení je kuchyňská linka s myčkou nádobí a troubou, americká chladnička a koupelna s pračkou.

Vyhledávaná lokalita na Starém Městě s kompletní občanskou vybaveností a možností parkování v blízkém okolí. Byt se nachází v srdci historického jádra Bratislavy, v pěší zóně pod známou Michalskou branou.

Interiér 62 m2, pavlač 7 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42588
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  134 EUR nezahrnuty
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.