Informace

Byt, 2+kk

Klimatizovaný dvojpokojový byt s lodžií a kompletním zařízením se nachází na Panónské cestě v Bratislavě. Poloha novostavby umístěné v první linii Petržalky zabezpečuje rychlé spojení s blízkým centrem i klíčovými dopravními tepnami a cyklostrasami.

Dispozici bytu tvoří otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a vstupem na lodžii, samostatná ložnice a koupelna s toaletou a vanou. K bytu přísluší sklepní kóje.

Standard zahrnuje plastová okna, laminátové podlahy, vestavnou šatnu na míru a úložné prostory. Regulaci tepla zabezpečuje termostat. V bytě se nachází podlahové vytápění a klimatizační jednotka. Kuchyně je vybavena základními spotřebiči značky Siemens a Bosch.

Lokalita disponuje kompletní občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti se nacházejí obchody, restaurace i kavárny. V blízkosti jsou též mateřské i základní školy a gymnázia či obchodní centrum Aupark, k němuž je spojení blízkým pěším mostem. Zastávka autobusu v těsné blízkosti před novostavbou. Příznivci aktivního trávení volného času ocení bezprostřední napojení na cyklotrasy do Rakouska či Maďarska.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43059
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  150 EUR měsíčně
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  53 m²
 • Parkování
  Veřejné parkování před domem.
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.