Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Byt s vysokými stropy, balkonem a velkými neprůchozími pokoji orientovanými na jihozápad do ulice i na severovýchod do tichého zeleného vnitrobloku umožňuje pohodlné bydlení v bezprostřední blízkosti veškerých služeb, centra i parků.

Dispozice bytu ve 2. patře se skládá z pokoje s balkonem, samostatné kuchyně, 2 ložnic, koupelny a samostatné toalety. Součástí nabídky je i studie na možnou úpravu stávající dispozice ze 3+1 na 4+kk, s tím, že vznikne ekonomičtější obývací prostor a 3 ložnice.

V bytě jsou původní dveře včetně mosazných klik, laminátové podlahy, plastová okna s dvojskly. Topení zajišťuje vlastní plynový kotel. Dům má jeden velký sklep pro všechny. Historický dům je po částečné rekonstrukci, na fasádě zaujme malba znázorňující mytologickou postavu Vlastu z Dívčích válek, ve společných prostorách jsou další působivé původní řemeslné prvky, například dveře se zdobenými skleněnými výplněmi, zábradlí nebo mřížky. Dům je bez výtahu.

Čtvrť Holešovice vyniká šíří občanské vybavenosti, na každém rohu jsou kavárny, bistra, restaurace i malé obchody. Nedaleko domu na Řezáčově náměstí se konají farmářské trhy, blízko je i nové obchodní centrum, pár minut chůze vede k mateřské a základní škole. Oblast nabízí také bohaté kulturní vyžití, stojí tu Národní galerie, artové kino Bio Oko i Výstaviště, v pěším dosahu bude také nová budova České filharmonie. Čtvrť obklopují lesoparky Stromovka a Letenské sady. Cesta do centra tramvají ze zastávky přímo od domu trvá okolo pěti minut, v docházkové vzdálenosti je stanice metra Vltavská.

Podlahová plocha 106,1 m2, balkon 2 m2.

Byt je pronajat do 31.08.2023.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Cena celkem
  12 790 000 Kč / 540 118 €
 • Podlahová plocha
  106 m²
 • Balkon
  2 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43191

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.