Přehled jednotek

Informace

Rezidence u Modřanské rokle

Projekt byl úspěšně doprodán.

Představení:
Moderní charakter, komfort a dosah veškerých služeb i centra, přesto však příjemná atmosféra venkovského bydlení bezprostředně u lesa – to nabídnou aktuálně vznikající byty a rodinné domy v novém rezidenčním areálu ležícího mezi Vltavou a Modřanskou roklí. Vybírat můžete z různých typů bytů v nízkopodlažních bytových domech s terasami a zahrádkami, rodinných domů nebo si postavit své vlastní vysněné bydlení na některé z nabízených parcel. Komplex s malým náměstím a strukturou malých uliček poskytne bezpečí, soukromí a široké volnočasové vyžití, které ocení nejen rodiny s dětmi.
V případě zájmu o rodinný dům či pozemek navštivte webovou stránku navazujícího projektu Rodinné domy u Modřanské rokle.

Byty, domy a pozemky:
Projekt nabídne byty s kvalitním technickým zázemím, praktickým řešením, vždy se zahrádkou, terasou či balkonem. Byty jsou o dispozicích 1 + kk až 4 + kk s interiéry od 33 do 120 m2, ke každé z jednotek bude navíc náležet sklep a parkovací stání v garáži. Rodinné domy s velkými zahradami a krásnými výhledy jsou čtyř až pětipokojové s užitnou plochou pohybující se mezi 191 až 203 m2 a pozemky s plochou od 250 do 500 m2. V nabídce jsou také samostatné parcely s přivedenou kompletní infrastrukturou.

Lokalita:
Rezidenční komplex přiléhající lesu nedaleké Modřanské rokle je zasazený do velmi praktické lokality, která v pěší vzdálenosti poskytne potřebnou nabídku služeb. Procházkou dojdete už do deseti minut k základní a mateřské škole, supermarketu a zastávce autobusů mimo jiné ve směru stanice metra Háje (linka C). Nedaleko se podél Vltavy táhne sportovní fitness stezka. K dispozici je dále vlakové nádraží a rychlé napojení na Pražský okruh, do samotného centra Prahy se se lze dostat autem už za 20 minut.

Pro kompletní nabídku kontaktujte naši kancelář.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  26319
 • Adresa
  Praha 4, Modřany
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.