Informace

Obchodní prostory

Výborně umístěné obchodní prostory u frekventované křižovatky v Petržalce v přízemí novostavby nabízejí díky dobré vizibilitě a parkování přímo před objektem podnikatelským subjektům široké možnosti. 

Prosklené prostory tvoří prostorný open space, barový pult u vstupu do kuchyně, toalety, šatna, sklad se serverovnou, samostatná místnost s knihovnou a posezením. Před prostorami se nachází terasa s možností letního sezení. Interiér aktuálně nabízí 60 míst k sezení

Prostory jsou vybavené vlastními měřiči energií, dlažbou, hliníkovými otevíratelnými výlohami pro působivé propojení interiéru s exteriérem v letních měsících, klimatizací, vzduchotechnikou, podlahovým vytápěním, alarmem, kompletně vybaveným barem se žulovou deskou, rychlomyčkou nádobí, výrobníkem ledu a chlazenými nerezovými zásuvkami. Kuchyně je též plně vybavená profesionálními spotřebiči včetně konvektomatu, fritézy, grilu, myčky nádobí, chladničky, mrazničky, nerezových pultů apod. 

Přestože jde o obchodní prostor, lze ho využívat nejen pro gastroprovoz (bar/restauraci/kavárnu) ale také jako prodejnu, showroom, kancelář, úřad, výdejnu atd. 

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, blízkost hráze, jezera Malý Draždiak a výbornou dostupnost autem i MHD. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101403
 • Cena celkem
  11 377 660 Kč / 449 000 €
 • Celková plocha
  196 m²
 • PENB
  G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.