Informace

Pozemek

Poslední stavební parcela s platným stavebním povolením v původní chatařské oblasti v obci Černolice ležící na okraji přírodního parku v krásné krajině nad Berounkou a zároveň v rychlém dosahu Prahy. 

Velikost cca 2 500 m2 zaručuje dostatek soukromí, až k pozemku byla vybudována nová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením. Pozemek bude připojen na veškeré dostupné inženýrské sítě: vodovod, kanalizaci, elektřinu i datové optické kabely. Součástí nabídky je i vypracovaná projektová dokumentace ke stavbě rodinného domu o dispozici 6+kk.

V obci funguje česko-anglická mateřská a základní škola, mateřské centrum i prodejna potravin, další občanská vybavenost je v blízkých Černošicích, Dobřichovicích nebo Mníšku pod Brdy, které jsou dostupné autobusovými spoji. Okraj Prahy je vzdálen pouhých 10 minut pohodlné jízdy po dálnici D4. Místo obklopuje krásná příroda s lesy, skalami a srázy nad údolím Berounky, blízko je rozhledna Korunka poskytující úchvatné výhledy

Celková plocha 2 516 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102422
 • Cena celkem
  14 575 000 Kč / 585 459 €
 • Cena za m2
  5 793 Kč / 232.70 €
 • Celková plocha
  2 516 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.