Informace

Pozemek

Mírně svažitý slunný pozemek o výměře 1 835 m2 se rozprostírá v oblíbené vinařské obci Limbach vzdálené pouze 20 minut autem od Bratislavy. Na pozemek byl vypracován investiční záměr pro stavbu moderního 6pokojového domu s užitnou plochou 364 m2 s fitness, bazénem a trojgaráží.

Pozemek se nachází v rekreační oblasti Limbach v bezprostřední blízkosti lesního jezera. Na pozemku stojí starší chata, k dispozici je elektřina, voda ze studny a septik. Přístupová cesta je asfaltová, posledních 500 m tvoří lesní cesta a komunikace z betonových panelů. Pozemek je ideální volbou pro ty, kteří vyhledávají víkendový únik z ruchu velkoměsta.

Lokalita v Limbachu poskytuje svým obyvatelům díky unikátní poloze na úpatí Malých Karpat spoustu možností aktivní relaxace včetně turistiky a cyklistiky. V Limbachu se nachází mateřská škola, potraviny, pošta, bazén s plaveckými kurzy pro děti i množství kvalitních místních vináren.

Pozemek 1 835 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41940
 • Cena celkem
  7 581 145 Kč / 299 000 €
 • Cena za m2
  4 131 Kč / 162.90 €
 • Celková plocha
  1 835 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.