Informace

Pozemek

Nádherný pozemek se soukromou pláží se nachází u oblíbeného jezera Nové Košariská v obci Dunajská Lužná v Bratislavském kraji. Stavební parcela byla zhodnocena krajinnou architekturou, kaskádami, terasami, anglickým trávníkem s automatickou závlahou, altánkem s přírodní střechou z rákosu, vlastním molem a prodlouženým přímým vstupem do vody.

Na unikáním pozemku o velikosti 1 325 m2 (součástí je též vodní plocha) se nachází zděný sklep a zateplená stavba s kuchyňkou, zabezpečená alarmem. Standardem je elektrické vytápění a studna s hloubkou 22 m.

Pozemek umožňuje stavbu rekreačního domu se zastavitelností 20 % (1 nadzemní podlaží + ustoupené podlaží).

Lokalita je oblíbená díky možnostem letních aktivit na jezeře Veľké Košariská, jako jsou vodní sporty včetně kurzů potápění a rybaření. Jezero je vzdáleno pouhých 7 km od Bratislavy. V Dunajské Lužné funguje i kompletní občanská vybavenost.

Pozemek 1 325 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  1 325 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  42725

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.