Informace

Rodinný dům, 5+kk

Na jihu Slunečných jezer nabízíme dvoupodlažní 5pokojovou novostavbu s přímým přístupem k jezeru, dům je ve fázi hrubé stavby. Parkování 2 aut je možné na pozemku.

Dispozici objektu tvoří v přízemí vstupní chodba, samostatná walk-in šatna, pokoj pro hosty, technická místnost s toaletou, prostorný obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a jídelna se vstupem do zahrady. V patře jsou 3 ložnice, z toho hlavní ložnice má walk-in šatnu a en-suite koupelnu, dále je zde prádelna, další samostatná koupelna a samostatná toaleta. Z hlavní ložnice je vstup na lodžii s výhledem na jezero.

Dům je zděný, okna mají trojskla. V rámci inženýrských sítí je v domě k dispozici kanalizace, elektřina i voda z městského vodovodu. Všechny potřebné instalace v domě (elektřina, odpad, voda) jsou provedeny s výjimkou vytápění, které bylo plánované podlahové.

Dokončení domu sestávající ze zateplení, omítek, sádrokartonů, podlahového vytápění, nivelizace a zábradlí je naceněno na cca 60 000 eur.

Areál Slunečných jezer nabízí nespočet možností aktivit, jako je turistika, vodní kola a dětské mini skútry, trampolíny, paddleboardy, plážový volejbal, házená, plážový fotbal, vodní fotbal, vodní skákací hrad, tenis, minigolf, jóga, zumba apod. Lokalita disponuje množstvím restaurací, bufetů a velkým aquaparkem. V zimě je možné využít vnitřní část aquaparku s wellness včetně saunového světa. Výborná dostupnost na dálnici stejně jako na vlakovou i autobusovou dopravu.

Podlahová plocha 147 m2, pozemek 338 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102088
 • Cena celkem
  10 110 660 Kč / 399 000 €
 • Podlahová plocha
  147 m²
 • Terasa
  23 m²
 • Lodžie
  5 m²
 • Užitná plocha
  175 m²
 • Pozemek
  338 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.