Informace

Rodinný dům, 4+kk

Čtyřpodlažní podsklepený dům v řadové zástavbě naproti Vivo (OC Polus) umístěný ve strategické lokalitě v pěší dostupnosti jezera Kuchajda nabízí rychlou dopravní dostupnost autem i MHD. K domu přísluší zahrada i garáž.

Dispozici domu tvoří v přízemí vstupní chodba, samostatná toaleta s umyvadlem, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou a vstupem do zahrady. V patře jsou původně 2 pokoje (nyní spojené do jedné prostorné místnosti), koupelna (vana, WC, bidet) a walk-in šatna. Ve druhém patře se nachází klimatizovaná ložnice s pracovnou. V suterénu je umístěn sklep, prádelna a technické zázemí s plynovým kotlem Junkers se zásobníkem.

Dům je vybaven plastovými okny, exteriérovými roletami a alarmem.

Parkování je možné na pozemku i v garáži.

Umístění samostného domu ve výborné a praktické lokalitě, která nabízí všechny služby v pěší dostupnosti – v obchodním centru Vivo. Blízko je také plavecký bazén, wellness v Pasienkách, možnost aktivní relaxace na blízkém jezeře Kuchajda, v rychlém dosahu jsou zastávky MHD včetně tramvajové trati přímo do historického centra města.

Hrubá podlahová plocha domu 227 m2, pozemek 210 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  102097
 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha
  165 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  211 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.