Informace

Rodinný dům, 6+kk

Zateplený třípodlažní rodinný dům s prostornou zahradou a garáží stojí v tiché obci Matúškovo vzdálené pouze pár minut jízdy od okresního města Galanta.

Přízemí tvoří vstupní chodba, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, druhá koupelna s vanou, samostatná toaleta s umyvadlem, kuchyně se spíží a vstupem do zimní zahrady s jídelní částí, obývací pokoj s krbem a krytá terasa. Poschodí domu se skládá ze dvou klimatizovaných ložnic s výstupem na balkon, třetí ložnice, koupelny s WC a sprchovým koutem. Zapuštěné podlaží tvoří skladovací a technická místnost s plynovým kotlem. Součástí domu je garáž s přípojkou elektřiny a vody. Dům je zabezpečen alarmem a vstupem na otisk prstu.

Na pozemku je umístěna i druhá, samostatná garáž dílna, na zahradě je bazén a studna napojenou na automatickou závlahu.

Bydlení v Matúškově nabízí pestré možnosti venkovních sportů včetně běhu, turistiky či cykloturistiky. Okresní město poskytuje kompletní služby, mateřské školy, gymnázium, fotbalové hřiště i možnost procházek v romantickém parku v rámci historického zámečku. Výhodou je i výborná dostupnost obchvatu města Galanta a jednoduché napojení na hlavní tahy na Bratislavu i Trnavu (během mírného provozu je Bratislava dostupná do 40 minut jízdy autem a Trnava za 25 minut).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  103058
 • Cena celkem
  6 335 000 Kč / 250 000 €
 • Podlahová plocha
  294 m²
 • Garáž
  Ano
 • Pozemek
  761 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.