Informace

3.patro

Moderní a komfortní kancelářské prostory v administrativní budově s výbornou polohou a pohodlným přístupem městskou hromadnou dopravou, vlakem nebo autem, v blízkosti nádraží Nové Město. Kanceláře se připravují na míru pro každého klienta dle jeho požadavků.

K dispozici jsou kancelářské prostory od 200 m2 do 3000 m2 s kuchyňkami a sociálním zázemím pro zaměstnance. V přízemí se nacházejí obchodní prostory, konferenční místnosti a recepce.

Standard prostor zahrnuje úsporná kancelářská svítidla, kazetový strop (kancelářský prostor se světlou výškou 2,8 m), elektronickou detekci požárů a stabilní hasicí zařízení, kompletní HVAC system, vnitřní stínění, kobercovou krytinu ve čtvercích, sádrokartonové příčky, zdvojenou podlahu, datovou kabeláž kategorie 6A, 1 podlahový box na 10 m2 včetně 2 datových a 2 silových zásuvek.

V sousedství se nachází nákupní centrum Vivo, administrativní komplexy, bytové domy či areál oblíbeného jezera Kuchajda, který nabízí dostatek možností pro trávení volného času. Přímo v budově funguje restaurace Lanogi s pestrou nabídkou denních menu i minutkových jídel denně či kavárna s příjemným posezením.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  104919
 • Měsíční nájemné
  12.50 - 16 € za m² / 316 - 404 Kč za m²
 • Poplatky za služby
  5.20 EUR za m² / měsíčně
 • Plocha k dispozici
  1 689 m²
 • Parkování
  85 EUR
 • PENB
  A

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další kancelářské prostory v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.