Informace

Byt, 3+kk

Slunný, plně zrenovovaný nezařízený byt s výhledem na park Letná, situovaný ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného secesního domu s novým výtahem a pergolou v upraveném vnitrobloku, pouhou minutu chůze od Letenského náměstí. Klidná lokalita v bezprostředním sousedství letenského parku, 15 minut chůze do historického centra, v pěším dosahu parku Stromovka. V blízkém okolí se nachází kompletní občanská vybavenost, dobré možnosti sportovního vyžití, množství kvalitních restaurací, trendy bister a kaváren, 2 minuty od domu je zastávka tramvaje se spojením ke stanicím metra Hradčanská a Vltavská. Rychlá dostupnost na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Výborně řešený interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice - jedna s šatnou a vestavěnými úložnými prostory, 2 koupelny (jedna s vanou, bidetem a toaletou, druhá se sprchovým koutem), dále samostatná toaleta a vstupní chodba.

Zachované původní architektonické prvky, nadstandardní materiály, dubové parkety, kvalitní italská dlažba a obklady, vysoké stropy, velká okna, plynové etážové topení, pračka, myčka, kabelové připojení UPC. K dispozici od února 2023.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100257
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a vodu 1300 Kč/měs. pro 1 osobu, další osoba 1100 Kč/měs. Spotřeba energií se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Celková plocha
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.