Informace

Byt, 2+kk

V unikátním projektu Sky Park by Zaha Hadid nabízíme pronájem dvoupokojového bytu s lodžií situovaného ve 28. patře ve 3. věži s výhledy na východní panorama města. Komfortní bydlení v nově vzniklé čtvrti v bezprostřední blízkosti OC Eurovea a nábřeží Dunaje. Lokalita poskytuje rychlé napojení na veřejnou dopravu včetně nového autobusového nádraží.

Dispozici tvoří obývací pokoj s designovou sedačkou, kompletně vybavená kuchyně na míru (včetně myčky nádobí, pračky se sušičkou a indukční desky), ložnice s vestavěnou šatní skříní. vstupní hala a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Vstup na lodžii je možný z obou pokojů.

Byt patří do exkluzivní Panoramatic Collection, tzn. zajištěna světlá výška 3 m, zvýšená bezpečnost – přístup na patro jen přes čip, priorita výtahu, použité nadstandardní materiály či přístup na vyhlídku na horním patře.

Vysoký standard bytu zahrnuje dřevěné parkety, hliníková okna, stropní klimatizaci, shoz smetí. V bytě se také nachází 65' LED TV Samsung. Pro obyvatele je k dispozici 24/7 recepce. Internetové připojení není zahrnuto v ceně nájmu.

K bytu si lze za příplatek pronajmout 1 garážové stání.

Interiér 43 m2, lodžie 4 m2.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  150 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  43 m²
 • Lodžie
  4 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  1 garážové stání za příplatek 100 eur/měsíčně
 • Sklep
  -
 • PENB
  A
 • Referenční číslo
  40317
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.