Informace

Byt, 2+1

Zařízený dvoupokojový byt v 7. podlaží (z 24) v moderním projektu Tři Věže se střešní zahradou, vlastním fitness centrem pro rezidenty a recepcí s 24/7 ostrahou. Okolí nabízí vše potřebné pro aktivní život i relaxaci, nákupy, zábavu i sportovní či kulturní vyžití. V pěším dosahu se nachází nákupní centrum Vivo (Polus City Center), koupaliště, sportovní hala Pasienky, fotbalový stadion, jezero Kuchajda i Národní tenisové centrum.

Dispozici tvoří vstupní hala s walk-in šatnou, obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní a vstupem na lodžii, ložnice taktéž s přístupem na lodžii s výhledem do zeleně, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Standardem vybavení jsou hliníková okna, bezpečností protipožární dveře, v ložnici klimatizace Samsung, vlastní regulace topení. K dispozici jsou 2 parkovací stání v garáži domu – jedno je zahrnuto v ceně pronájmu, druhé je možné pronajmout za příplatek 50 eur/měsíc.

V 5. podlaží má každá věž vlastní fitness centrum, konferenční a společenskou místnost přímo propojenou se střešní zahradou přístupnou výlučně rezidentům. V přízemí obytného komplexu Tři Věže je kromě jiného pizzerie, steak house, potraviny, bankomat a jiné služby.

Interiér 57 m2, lodžie 5 m2.

Měsíční nájem včetně 1 parkovacího stání 450 eur + 250 eur záloha na energie a služby + 34 eur optický internet a televize.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41160
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  250 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  57 m²
 • Lodžie
  5 m²
 • Celková plocha
  62 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.