Informace

Byt, 3+kk

Moderní třípokojový byt s balkonem umístěný ve 2. podlaží novostavby s výtahem. Lokalita Kolísky, do níž je projekt zasazen, je obklopená zelení Záhorské Bystrice a nabízí kromě tichého bydlení na úpatí Malých Karpat též možnost aktivní relaxace v přírodě na turistických stezkách nebo blízkých cyklotrasách. Kolísky jsou vůbec prvním „kids friendly“ developerským projektem na Slovensku s komunitními zahradami a soukromým dětským hřištěm. Výhodou umístění je rychlé napojení na dálnici D2.

Dispozici bytu tvoří velký obývací pokoj s balkonem a kompletně vybavenou kuchyní se spotřebiči AEG, 2 pokoje orientované na jih, prostorná koupelna se dvěma umyvadly, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavnou šatnou.

Vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, podlahové vytápění s ovládáním v každém pokoji, velkoformátová okna, přípravu na stropní chlazení, vnější elektrické žaluzie a bezpečnostní protipožární dveře. K bytu přísluší parkovací místo v garáži domu a sklepní kóje.

Byt je v nabídce nezařízený, po dohodě s majitelem lze byt dozařídit dle potřeby nájemce.

Cena pronájmu 750 eur + 220 eur energie. Parkování a internet jsou zahrnuté v ceně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41251
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  150 EUR Měsíčně
 • Podlahová plocha *
  72 m²
 • Balkon
  5 m²
 • Celková plocha
  77 m²
 • Parkování
  1 garážové místo
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  A
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.