Informace

Byt, 4+1

Nabízíme k pronájmu 1pokojový byt situovaný ve 3. patře moderně zrekonstruovaného Paláce Motešických, jehož historie sahá až do roku 1840. Prestižní lokalita v Gorkého ulici přímo v centru Starého Města, v blízkosti nábřeží Dunaje, Hviezdoslavovho náměstí a historické budovy Slovenského Národního Divadla s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky, stejně jako zastávek MHD či napojení na hlavní silniční tahy.

Dispozice bytu sestává z prostorné chodby, koupelny se sprchovým koutem a toaletou, ložnice, obývacího pokoje s jídelnou a zařízenou kuchyní se spotřebiči včetně myčky nádobí.

Do standardního vybavení bytu patří laminátové podlahy, dřevěná eurookna. Budova má vlastní 24/7 recepci a příjemný vnitroblok plný zeleně s relaxační zahradou. Vstup do domu na elektronický kartový systém. Kamerový systém a ostraha zajišťuje obyvatelům dokonalé bezpečí.

Interiér 77 m2

Měsíční nájem 1 000 eur + 150 eur záloha za energie a služby.
.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  300 EUR Měsíčně
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43898

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.