Informace

Byt, 4+kk

Rodinný klimatizovaný byt se 2 garážovými místy a kvalitním standardem dokončení je součástí uzavřeného komorního projektu, který se rozkládá v historickém jádru čtvrti Jinonice, v místě s dostatkem zeleně a v blízkosti stanice metra i veškerých služeb. 

Plocha bytu ve 3. podlaží je rozdělena na jižně orientovaný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, pracovnu, koupelnu, samostatnou toaletu a předsíň. 

Dům bez výtahu byl zkolaudován v r. 2020, nabízený byt je od 1. majitele. K vysokému standardu patří dřevěné podlahy, klimatizace všech pokojů, dřevěná francouzská okna s izolačními dvojskly, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, koupelnová sanita Villeroy & Boch, baterie Hansgrohe, velkoformátové keramické obklady a dlažba Porcelaingres (60 x 120 cm) a podlahové vytápění v koupelně. Kupní cena zahrnuje velký sklep a 2 garážová stání. 

Pěkné místo v historické zástavbě, s parkem, rybníkem i dětským hřištěm. Asi 5 minut chůze je vzdálena Deutsche Schule Prag, nedaleko je také waldorfská základní škola. Perfektní dopravní spojení zajišťuje stanice metra Nové Butovice, k níž se lze dostat pěšky nebo během 3 minut autobusem. V okolí funguje nákupní centrum, několik supermarketů i lékařské služby. K příjemnému bydlení přispívá blízkost velkých zelených ploch, kousek je Prokopské údolí i přírodní památka Vidoule a navazující lesopark Cibulka

Podlahová plocha 105,4 m2. 

Vybavení

 • Klimatizace

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100365
 • Cena celkem
  14 900 000 Kč / 588 003 €
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Celková plocha
  105 m²
 • Parkování
  2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.