Informace

Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný byt v 5. podlaží klasického cihlového bytového domu s výtahem a pěknou zahradou. Atraktivní lokalita na Letné nedaleko Stromovky i Letenských sadů. 

Plocha východně orientovaného bytu se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnice, koupelny (s vanou, umyvadlem a přípojkou na pračku), samostatné toalety (s bidetovou sprškou) a předsíně. 

Byt je po kompletní rekonstrukci včetně nových dřevěných špaletových oken a masivních dveří. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Na podlahách jsou dřevěné parkety a velkoformátová dlažba. Kuchyňská linka je plně vybavena, dostatek úložného prostoru poskytují vestavěné skříně v ložnici a předsíni. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem Vaillant. Dům s výtahem je udržovaný, obyvatelům je k dispozici zahrada ve vnitrobloku

V těsné blízkosti domu funguje několik kaváren, bister restaurací, obchodní centrum a spousta malých obchodů. Nedaleko je artové kino, divadlo, Národní galerie i Národní technické a zemědělské muzeum. Elegantní čtvrť lemuje z jedné strany lesopark Stromovka, z druhé Letenské sady. V pohodlném dosahu je tramvajová zastávka, odkud se lze dostat během 5 minut do centra.

Podlahová plocha 47,3 m2. 

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100747
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 119 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  47 m²
 • Celková plocha
  47 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.