Informace

Byt, 3+1

Prostorný byt ke kompletní rekonstrukci ve 3. podlaží dobře udržovaného bytového domu stojícího v klidné jednosměrné ulici nedaleko stanice metra Flora a náměstí Jiřího z Poděbrad. 

Současnou dispozici, kterou lze v rámci rekonstrukce snadno změnit, tvoří 3 pokoje, kuchyně, prostorná koupelna, samostatná toaleta, komora a velká vstupní hala. Výhled z oken vede do tichého vnitrobloku se vzrostlými stromy

Interiér je určen ke kompletní rekonstrukci. Ve 3 pokojích jsou pěkné původní parkety vhodné k renovaci, původní jsou též interiérové dveře. Do bytu je zaveden plyn (pro vytápění i vaření). K bytu patří 2 sklepní kóje. Dům je v dobrém stavu, má výtah, nově opravenou fasádu a bezpečnostní vchodové dveře. 

Lokalita je ideální pro příjemné rodinné bydlení, v blízkosti funguje několik mateřských škol a dětských skupin, 2 základní školy, gymnázium i střední škola, v docházkové vzdálenosti je i univerzitní kampus VŠE. Blízko jsou restaurace, kavárny, trendy bistra i řemeslné pekárny, pošta, velké obchodní centrum i menší obchody. Na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají pravidelné farmářské trhy. Čtvrť nabízí plno možností k procházkám s kočárkem nebo pejskem, například do revitalizovaného parku na Žižkově náměstí, na Parukářku nebo do Mahlerových sadů, blízko je také sportovní centrum s bazénem. Cesta do centra trvá metrem či tramvají z blízkých zastávek jen pár minut.  

Podlahová plocha 99 m2 (včetně sklepa).

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100785
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  99 m²
 • Celková plocha
  99 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.