Informace

Byt, 1+kk

Novostavba světlého a vzdušného bytu 1+kk v rezidenčním projektu Barrandez-vous s nadčasovou architekturou, kvalitním dokončením, nízkou energetickou náročností a především zcela novým parkem vytvořeným renomovaným zahradním atelierem Flera.

Plochu jednotky ve 3. podlaží tvoří obytný prostor s přípravou na kuchyňskou linku, koupelna s WC a předsíň.

Tento oceňovaný projekt byl dokončen v r. 2022. Kvalitní standard zahrnuje velkoplošná okna s trojskly, hliníkovými rámy v antracitové barvě a s přípravou na předokenní žaluzie, dřevěnou třívrstvou podlahu, velkoformátové obklady, značkovou sanitu a vodovodní baterie Hansgrohe, bezpečnostní vstupní dveře i videotelefon. Vytápění je dálkové. 

Projekt je zasazen do čtvrti Barrandov s kompletní nabídkou služeb. V bezprostřední blízkosti fungují supermarkety, pošta, drogerie, restaurace, poliklinika, lékárna i bankomaty. K tramvajové zastávce je to cca 5 minut chůze, ještě blíže je autobusová zastávka. Cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá tramvají necelých 10 minut. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Pražský okruh a Jižní spojku. Čtvrť zpříjemňuje blízkost dvou rozlehlých parků, Prokopského a Dalejského údolí z jedné strany a Radotínsko-Chuchelského háje z druhé.

Podlahová plocha 32,8 m2.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100884
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  33 m²
 • Celková plocha
  33 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.