Informace

Byt, 2+kk

Jižně orientovaný dvoupokojový byt s velkými pokoji a vysokými stropy je umístěn v 1. podlaží klasického cihlového bytového domu stojícího v první linii u Havlíčkových sadů, kam směřují okna obou pokojů.

Praktická dispozice bytu ve zvýšeném přízemí je tvořena obývacím pokojem s jídelnou a otevřenou kuchyní, 1 ložnicí, koupelnou s komorou na pračku a sušičku, samostatnou toaletou a předsíní.  

Byt i dům jsou po rekonstrukci, která proběhla v r. 2009. Kuchyňská linka je plně vybavena, interiér zútulňují dřevěné podlahy, okna jsou původní špaletová s novým těsněním. Vytápění z centrální plynové kotelny (kotel z r. 2019). Obyvatelé domu mohou využívat kočárkárnu/kolárnu a parkoviště ve dvoře domu, přístupné pomocí čipu.

Atraktivní lokalita na rozhraní Vinohrad a Vršovic, v klidné jednosměrné ulici přímo u romantického parku Grébovka. V bezprostředním okolí funguje spousta kaváren, restaurací a obchodů, výbornou dopravní dostupnost zajišťují tramvaje z vinohradské i vršovické strany, nedaleká stanice metra linky A Náměstí Míru i vlakové nádraží.

Podlahová plocha 56,1 m2. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  100955
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  56 m²
 • Celková plocha
  56 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.