Informace

Byt, 1+kk

Jednoduše a účelně řešený jednopokojový byt ve 4. podlaží moderní rezidenční budovy s výtahem a upravenou zahradou. Architektonicky zdařilý dům stojí v těsném sousedství OC Galerie Harfa, pár kroků od stanice metra i tramvajové zastávky. 

Plocha bytu je rozdělena na prostornou obytnou místnost s kuchyňským koutem, koupelnu (s vanou, WC, umyvadlem a otopným žebříkem), předsíň a komoru s přípojkou na pračku. 

Dostatek světla propouští velkoplošné okno s dřevěným rámem a dvojsklem, které lze zastínit vnitřními žaluziemi. Kuchyňská linka má základní vybavení. Kupní cena zahrnuje sklep a garážové stání, oboje přístupné výtahem. Obyvatelům domu je k dispozici společná upravená zahrada

Místo je výborně dostupné metrem i tramvají, nachází se jen pár minut jízdy od centra Prahy. V bezprostřední blízkosti funguje velké obchodní centrum, multifunkční O2 aréna a O2 universum, v okolí je i divadlo nebo venkovní sportoviště, rychle se dá na pojit na bezpečnou cyklostezku podél Rokytky

Podlahová plocha 39,2 m2, sklep 2,3 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101260
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  39 m²
 • Celková plocha
  39 m²
 • Parkování
  Ano
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Lokalita

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Nejčerstvější nabídky do Vašeho e-mailu

Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.